Хочете ми передзвонимо?
Ми вам передзвонимо протягом тридцяти хвилин з 9.00 до 18.00
Передзвоніть мені
+38 (044) 259-94-59, +38 (050) 763-17-74
+38 (067) 466-81-51, +38 (093) 243-10-94
svoydom1@gmail.com
+380674668151 (Viber, Telegram)

Історія покриття

shtukaturka

Технології рідкої теплоізоляції можна сказати буквально, прийшли до нас з космосу, а вірніше, завдяки розробкам вчених космічної та оборонної галузей США і СРСР ще в далекі 70-ті.Технологію впроваджували для використання в якості покриття космічних кораблів і ракет.

У США вченими NASA для кораблів багаторазового використання типу «Шаттл», в СРСР для кораблів типу «Союз», «Прогрес», космічних апаратів, а також всім відомого «Бурана» .Передбачалось, що покриття замінить, використовувані на той час керамічні і карбонові пластини з метою економії коштів, ваги (маси), габаритів і поліпшенню теплоізоляційних і термостійких характеристик літальних апаратів.Надалі в СРСР наукові розробки покриття були припинені, внаслідок бюрократичних процедур і подальшого розвалу Радянського Союзу, а вчені НАСА отримали перші зразки покриття, але з характеристиками поки ще далекими для його остаточного використання в космосі і недостатньою термостійкістю, всього до 180Со.

На початку 90-х НАСА розсекретило технологію рідкого утеплювача, яка знайшла широке застосування в промисловості. У 1996 році в США стали виробляти перший рідкий керамічний утеплювач «Temp-Coat» (далі «Thermal Coat Сeramic»). Технологія була доопрацьована вченими, вже в сфері промисловості, характеристики покриття з року в рік поліпшувалися на порядок і набували нові унікальні властивості.

Вже до 2000 року США стали експортувати покриття «Thermal-Coat Ceramic» в Європу і країни СНД. Почалися розробки аналогічних покриттів в Європі, Росії, і, звичайно ж в Україні. Так з’явилися перші покриття, відомі під назвами: «СeramTec» (Німеччина), «Астратек», «Корунд», «Ізоллат» (Росія), Керамоізол (Україна).

Не буду надто лаяти російські та вітчизняні аналоги, але часом в них використовуються далеко не найякісніші та необхідні компоненти, з метою здешевлення собівартості, і, як результат, погіршення властивостей і характеристик покриття.

При розробці нашої системи «ШАТТЛ» ми пішли іншим шляхом, вибираючи для нашого засобу найсучасніші і кращі компоненти і технології, які відповідають найостаннішим вимогам для продукції рідкої теплоізоляції.

Покриття виготовляється на основі якісних компонентів з Німеччини, США і Швеції.

І як результат, ми маємо одне з кращих на ринку покриттів рідкої керамічної ізоляції (РКТІ), з масою унікальних характеристик! Навіть назва вийшла співзвучна його пращуру, завдяки якому, ця технологія з’явилася.