Покриття ШАТТЛ - Каталог товаров - Свой дом
Ви можете залишити нам свій телефон, пошту або будь-який інший зручний вам контакт і ми з вами зв'яжемося найближчим часом.
Передзвоніть мені
+38 (044) 259-94-59, +38 (050) 763-17-74
+38 (067) 466-81-51, +38 (093) 243-10-94
svoydom1@gmail.com
Зворотний дзвінок

Покриття ШАТТЛ

Шумоізолюючий Атмосферостійкий Теплоізолюючий Термостійкий Латекс
Рідка Багаторівнева Надтонка Система Ізоляції - являє собою пастоподібну або рідку емульсію, що складається з порожнистих керамічних або (і) полімерних мікросфер розміром до 80 мкм., заповнених інертним газом на латексній водорозчинній основі.
Стандарт Термо Преміум
Колір:
Світло-сірий, з можливістю колеровки
Термостійкість:
260°
Літраж:
1л./3л./10л.
Колір:
Темно-сірого кольору
Термостійкість:
200-400°
Літраж:
1л./3л./10л.
Колір:
Колір білий, з можливістю точної колеровки по системі RAL і СIS.
Термостійкість:
150°
Літраж:
1л./3л./10л.
Колір:
Світло-сірий, з можливістю колеровки
Термостійкість:
150°
Літраж:
1л./3л./10л.
200 грн.
Купити

Властивості покриття

Теплоізоляція
Забезпечує додаткові теплоізоляційні властивості, захищає всі відомі види теплоізоляції, зберігаючи їх характеристики і продовжуючи термін служби.
теплове дзеркало
Відображає теплове випромінювання. Влітку до 95% сонячного випромінювання відображає у поза приміщення, взимку до 50% теплового випромінювання відображає в середину приміщення.
Шумоізоляція
Знижує рівень шуму в ізольованому приміщенні.
Термостойкость
Покриття до 260 ° С для модифікації "Стандарт".
Гидрофобність
одопоглинання 1,8%, коефіцієнт поверхневого вбирання (кг / м2ч) не більше 0,001 тобто не пропускає вологу і при цьому не є паробарьером (стіна «дихає»). Створює ефект осушення стін, при якому «точка роси» завжди перебуває на зовнішній поверхні.
Антикорозія
Не допускає корозію металів, тому що не пропускає вологу.
Антигрибкове покриття
Не допускає розвиток грибкової цвілі і знищує вже існуючу грибницю.
Довговічність покриття
Гарантія виробника 10 років!
Антикорозія
Не допускає корозію металів, тому що не пропускає вологу.
Антигрибкове покриття
Не допускає розвиток грибкової цвілі і знищує вже існуючу грибницю.
Довговічність покриття
Гарантія виробника 10 років!

Сфера застосування

Промислове та цивільне будівництво
Стіни, фундаменти, цоколі, перекриття, покрівлі житлових і виробничих будівель та споруд;

Утеплення і гідробар'єр швів в панельних будинках;

Металеві ангари, гаражі, складські приміщення, підкранові балки;

Мости, тунелі (забезпечує гідроізоляцію, значно знижує промерзання і корозію);
Котельне обладнання, трубопроводи систем опалення та водопостачання, запірна арматура, (запобігання нагріву в літній період, відсутність конденсату в точці роси);                      Газопроводи, паропроводи, теплообмінники;                      Повітроводи, системи вентиляції.
Хімічна і нафтопереробна промисловість
Нафтопроводи, газопроводи;

Резервуари, ємкості для зберігання і перевезення нафтопродуктів, швидко-займистих рідин, хімічних реактивів (зменшення нагрівання, випаровування, збільшення наповнення).
Транспорт і кораблебудування
Покриття кузовів, днищ автотранспорту, авторефрижераторів, цистерн, контейнерів, ж/д вагонів, корпусів морських і річкових суден, човнів.

Харчова промисловість та сільське господарство
Стаціонарні холодильні камери та змішувальні ємності; Тваринницькі ферми; Елеватори.

Технічні характеристики

Теплопровідність, (Вт/м ° K), не менше
0.002
Коефіцієнт тепловіддачі від зовнішньої поверхні, (Вт/м2 ° K)
1.5
Час висихання при 20 ° С, час, менш
12
Область робочих температур, ° С
- 60°
+260°
Міцність при розриві, кг/см2
9
Відносне подовження при розриві,%, не менше
1.2
в'язкість, г/см3
0.7-1.5
Ммасова частка нелетючих речовин, %
40-70
Водопоглинання покриття протягом 24 годин,% за масою
до 15
Паропроникність покриття, мг/(м*год*Па), не більше
0.02
Морозостійкість, заморажіваніе- відтавання, при температурі -60°С +240°С
300 циклів
Адгезія покриття, Мпа, не менше:                     - до металу (сталі)
- до бетону
- до дерева
0.6
0.8
1.0
Порівняльна таблиця показників теплопровідності:
Матеріал
Коефіцієнт теплопровідності
Товщина шару
Силікатна цегла
0,76
40 см
Глиняна пориста цегла
0,5
30 см
Пінобетон (або клеєний дерев'яний брус)
0,15
12 см
Плити мінераловатні (базальтові)
0,042
3,5 cм
Пінополістирол
0,039
3,0 см
Покриття "Шаттл"
0,002
1,0 мм

Інструкція з нанесення

Технологічна інструкція по нанесенню рідкого композитного ізоляційного покриття «Шаттл» на бетонні, цегляні, оштукатурені, металеві та інші поверхні
Нанесення Покриття
Перед нанесенням на поверхню, «Шаттл» перемішується до однорідного стану. Перемішування засобів виробляють вручну, механічним способом або за допомогою міксера (електродрилі з мішалкою). Перемішування необхідно здійснювати на малих обертах, протягом 3-5 хв до утворення однорідної маси. При необхідності зменшення в'язкості засіб розбавляють водою. Додавати воду слід послідовно, невеликими порціями, по 1% до маси фарби (але не більше 5-7% від загальної маси кошти). «Шаттл» може наноситися за допомогою безповітряних фарбувальних агрегатів високого тиску з діаметром сопла не менше 2 мм, валика або кисті. Рекомендується використання кисті "макловица" (широка плоска кисть з щільним ворсом). Покриття слід наносити перехресними шарами (один вздовж, другий впоперек або навпаки). Тривалість сушки кожного шару - не менше 20 хвилин при температурі (20 ± 2) ° С. Тривалість міжшарової сушки при інших температурах визначається за ступенем затвердіння. При дотику на покритті не повинен залишатися слід. Наносити засіб необхідно при температурі навколишнього повітря не нижче 5 ° С і відносній вологості повітря не вище 80%. Для досягнення покриття «Шаттл» необхідніх характеристик Рекомендуємо наносіті покриття кулями, в кількості НЕ менше 3! Наносіті засіб та патенти при температурі НАВКОЛИШНЬОГО Повітря НЕ нижчих 5 ° С і відносній вологості Повітря НЕ вищє 80%.
Металеві поверхні
При підготовці металевих поверхонь, що підлягають фарбуванню, слід керуватися вимогами СНиП 3.04.03 і ГОСТ 9.402. Металеві поверхні повинні бути ретельно очищені і загрунтовані, бажано, спеціальною грунтовкою по іржі. У разі нанесення на нержавіючу поверхню, обробити 10% лужним розчином (100 г соди на 1 л води). На металеві нагріваються поверхні рекомендується нанесення від 7 до 10 шарів, щоб загальний шар покриття знаходився в діапазоні 1,5-3 мм для кращої термоізоляції. При цьому полімеризація загального шару настає через дві доби після нанесення і тільки тоді можна починати нагрівання поверхонь. Згодом колір поверхні може потемніти або зміниться, внаслідок теплового впливу високих температур на латекс, що не позначається на характеристиках покриття.
Бетон. Цегла. Штукатурка. Камінь
Перед нанесенням кошти на бетонні, цегляні, кам'яні, оштукатурені поверхні, вони повинні бути попередньо очищені від всіх видів забруднення, висушені і заґрунтовані, наприклад ґрунтовкою СТ17 або її аналогами. Наноситься в 4-5 шарів, в залежності від вимог до об'єкту. Не допускається наявність вологи або конденсату на поверхнях, що підлягають фарбуванню.
Контроль якості робіт
Контроль якості робіт з нанесення теплоізолюючого покриття на бетонні, цегляні, оштукатурені поверхні здійснюється під час кожної операції. Контролю підлягає якість підготовки поверхні перед нанесенням покриття, а також якість нанесення і товщина теплоізолюючого покриття. Якість підготовки поверхні перед нанесенням кошти перевіряють візуально, при цьому перевіряється відсутність бруду і відсутність не загрунтованих ділянок. Приймання підготовленій поверхні оформляють актом на приховані роботи. Якість теплоизолирующего покриття після висихання контролюють візуально. При цьому перевіряють: відсутність тріщин, відсутність здуття, розшарування і осипання, відсутність незахищених ділянок поверхонь.