Вы можете оставить нам свой телефон, почту или любой другой удобный вам контакт и мы с вами свяжемся в ближайшее время.
Перезвоните мне
+38 (044) 259-94-59, +38 (050) 763-17-74
+38 (067) 466-81-51, +38 (093) 243-10-94
svoydom1@gmail.com
Обратный звонок

Керамічні та кам'яні карбонові інфрачервоні обігрівачі

Ефект термоса при відключенні від електромережі
Справляє позитивний вплив на здоров'я людини
Дизайн обігрівача підійде для будь-якого приміщення
Термін служби більше 30 років

Принцип роботи

Аналогічний дії кам'яної або керамічної печі з акумуляцією тепла і оздоровчим ефектом.

Забезпечує рівномірний розподіл тепла, не спалюючи кисень і не пересушує повітря в приміщенні.

Обігрівачі КІО в інтер'єрі

КІО створює комфортний мікроклімат в приміщенні, його теплове випромінювання корисно для здоров'я людини. Зовнішній вигляд обігрівача чудово доповнить Ваш інтер'єр.

Порівняння з традиційними та іншими видами опалення

Вартість опалення в місяць на квартиру м2
Таким чином використовуючи "Обігрівачі КІО" замість
Ви заощадите
329 грн. в місяць
Розрахунок зроблений по тарифами мінфіну на 2016 рік
Параметры Традиційні електричні обігрівачі Керамічні обігрівачі з металевим задником, по типу "гібрид" Керамічні та кам'яні обігрівачі КІО
Споживана потужність 1000-3500 Вт 375-1000Вт
220-450 Вт
Безпека Залежно від ступеня захисту, щодо безпеки. Ризик опіку у масляних радіаторів через високу температуру. У металевих корпусів ризик пробою і поразки струмом. Чутливість до перепадів напруги. Через високу температуру на металевій задній стінці існує небезпека опіку, особливо у маленьких дітей. Металеві деталі збільшують ризик ураження струмом і пожежонебезпека.
Не містить металевих деталей. Виключає можливість опіку і удару струмом. Пожежобезпечний. Витримує високі перепади напруги. Cтепень безпеки IP67.
Комфорт Осушення повітря через посилену конвекції і як наслідок його швидке запилення (забруднення). Не пересушує повітря. Висока температура на поверхні.
Не сушить повітря, не спалює кисень. Випромінює комфортне обволікаючу тепло.
Ергономіка Як правило, розташовані в строго встановлених місцях Як правило вертикальна установка на стінах
Універсальна установка на стіни, підлогу, пересувна конструкція.
Вплив на здоров'я людини Через надмірне осушення повітря і спалювання кисню в приміщенні, а також інтенсивного запилення приміщення -високий ризик респіраторних хвороб і алергічних реакцій. Через особливості конструкції-збільшене електромагнітне поле, що викликає головний біль і скачки артеріального тиску, а також ризик опіку на зовнішніх поверхнях через високі температур.
Випромінювання КІО використовує спектр інфрачервоного випромінювання, максимально корисний для людини і тварин. У кам'яних обігрівачах відбувається перетворення теплових хвиль, які надають позитивний терапевтичний ефект.

Купити Обігрівач КІО в нашому магазині

У нас в магазині ви можете вибрати існуючу модель обігрівача або зробити замовлення на виготовлення обігрівача специфічного розміру або іншої породи каменю.

К сожалению в данной категории нету такого товара. Но вы можете заказать его индивидуально по ссылке К сожалению в данной категории нету такого товара. Но вы можете заказать его индивидуально по ссылке К сожалению в данной категории нету такого товара. Но вы можете заказать его индивидуально по ссылке К сожалению в данной категории нету такого товара. Но вы можете заказать его индивидуально по ссылке К сожалению в данной категории нету такого товара. Но вы можете заказать его индивидуально по ссылке

Для того что бы увеличить электросбережение еще на 20-50% мы рекомендуем приобрести терморегулятор:

Варіанти розташування обігрівача

КІО створює комфортний мікроклімат в приміщенні, його теплове випромінювання корисно для здоров'я людини. Зовнішній вигляд обігрівача чудово доповнить Ваш інтер'єр.
  • Підлогове на кам'яних ніжках
  • Настінне кріплення на кронштейнах
  • Пересувна конструкція металева підставка на коліщатках